Wyszukiwarka

  /  Wysyłka/Czas dostawy

Termin otrzymania przesyłki = termin wysyłki + czas dostawy

Wysłanie przedmiotu umowy następuje w terminie określonym na karcie produktu, a dla zamówień złożonych z wielu produktów – w najdłuższym terminie z określonych na kartach produktów. Bieg terminu rozpoczyna się z chwilą realizacji zamówienia. Termin realizacji podany jest w dniach roboczych lub tygodniach. Produkty dostępne w naszym sklepie dzielą się na kilka kategorii wysyłek:

  1. Towar dostępny – produkt znajduję się w magazynie. Wysyłka 2-7 dni roboczych.
  2. Produkt dostępny na zamówienie – produkt dopiero zostanie wykonany zgodnie z opisem na stronie produktu. Wysyłka 2-8 tygodni w zależności od liczby zamówionych produktów, trudności ich wykonania czy całościowej liczby zamówień w sklepie (planowany termin realizacji podany jest na karcie produktu). Czas dostawy może ulec zmianie w naprawdę wyjątkowych okolicznościach. W razie zmiany terminu dostawy, klient będzie niezwłocznie informowany o przebiegu realizacji zamówienia.
  3. Produkt na specjalne zamówienie – parametry ustalane przez klienta. Produkt dopiero zostanie wykonany zgodnie ze specyfikacją podaną przez klienta. Wysyłka 2-8 tygodni w zależności od liczby zamówionych produktów, trudności ich wykonania czy całościowej liczby zamówień w sklepie. Czas dostawy może ulec zmianie w wyjątkowych okolicznościach. W razie zmiany terminu dostawy, klient będzie niezwłocznie informowany o przebiegu realizacji zamówienia.

Wszystkie podane terminy wysyłki to informacje przybliżone – każdorazowo po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem, w celu potwierdzenia czasu realizacji lub potwierdzenia możliwości odbioru osobistego z naszego magazynu.

W przypadku składania tzw. specjalnego zamówienia, tzn. zamówienia na towar wychodzący poza standardową ofertę Sklepu (materiał wykończenia, kolor wykończenia różny od oferty zawartej na stronie sklepu), wymagana jest od Klienta wpłata całej wartości zamówienia.

You don't have permission to register
X