Wyszukiwarka

  /  Jaki jest Twój styl w architekturze wnętrz?

Test / Quiz

Jaki jest Twój styl w dekorowaniu wnętrz

Jak zapewne wiesz, stylów w architekturze wnętrz jest naprawdę wiele. Każdy z nich ma swoje odłamy oraz wariacje. Dotychczas w teście zebrane zostały te, które są najbardziej charakterystyczne, stosunkowo łatwe do zdefiniowania lub dominujące w aktualnych trendach. Test rozbudowałam jednak o kolejne estetyki i w teście  pojawia się ich łącznie aż 21. Jeżeli podczas testu nie odnajdziesz jednak wnętrz czy dodatków, które idealnie wpasowują się w Twój gust, nie przeklinaj mnie w duchu. Napisz do mnie, a postaram się poprawić i rozbudować bazę stylów. Jeżeli jednak podobnie jak ja nie przepadasz za pisaniem do administratorów strony, spróbuj wybrać spośród zaproponowanych odpowiedzi „najmniejsze zło”.
Mimo wszystko mam nadzieję, że wśród podanych przeze mnie propozycji znajdziesz coś dla siebie. Liczę również, że ten quiz pozwoli Ci nie tylko odpowiedzieć na nurtujące pytanie „jaki jest mój styl w architekturze wnętrz”, ale również miło spędzić czas i zaczerpnąć inspiracji.

P.S. Quiz składa się z 12 pytań. Przy każdym pytaniu można podać tylko jedną odpowiedź. Test jest bezpłatny i nie wymaga logowania, podawania danych czy udostępniania.

Share the quiz to show your results !


Just tell us who you are to view your results !

Jaki jest Twój styl w architekturze wnętrz?
Twój styl dominujący, to %%personality%%

Share your resultsYou don't have permission to register
X