Wyszukiwarka

  /    /  Stoliki pomocnicze i boczne

SKLEP Z POLSKIM DESIGNEM

Stoliki pomocnicze i boczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Stoliki pomocnicze do salonu

Wszystkie modele mogą występować nie tylko w roli pomocników, ale i stolików kawowych. W związku z tym zarówno tuba o wysokości 41 cm, jak i stoliki o wysokości 49 cm idealnie sprawdzą się nie tylko przed kanapą czy narożnikiem, ale również tuż przy fotelu. Walec a'la lastryko to także idealny egzemplarz na stolik nocny.

Stoliki pomocnicze do łazienki

Z uwagi na materiał (acrylic, znany również jako jesmonit) z jakiego wykonane są pomocniki oraz rodzaj impregnatu zabezpieczającego ich powierzchnię, stoliki sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach suchych, ale również tych o dużej wilgotności powietrza (łazienka, kuchnia). Stolik pomocniczy w kształcie walca ustawić można tuż przy wannie, bez obawy o jego zalanie. Z uwagi na jego wysokość (41 cm) można na nim postawić książkę, kubek czy akcesoria łazienkowe, ale jednocześnie można na nim również swobodnie usiąść.

Oprócz opisanych wyżej modeli, w sprzedaży dostępne są także ceramiczne stoliki pomocnicze. Pomocniki wykonane z ceramiki to nie tylko artystyczne elementy dekoracyjne, ale również bardzo praktyczne rozwiązanie. Są odporne na wodę oraz na działanie promieni UV. Dzięki temu, że są wykonane z trwałego materiału, mogą służyć przez wiele lat. Ceramiczne stoliki pomocnicze doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie panuje duża wilgotność powietrza, takich jak łazienka czy kuchnia. Z uwagi na swoje właściwości, są łatwe w utrzymaniu czystości.

Stoliki pomocnicze do sypialni

Dostępne tu stoliki mogą służyć również jako pomocniki ustawione tuż przy łóżku, na których można postawić lampkę nocną czy odstawić komórkę, książkę lub kubek. Stoliki boczne mogą również stanowić element dekoracyjny sypialni. Można potraktować je jako funkcjonalną rzeźbę (sztukę użytkową) lub praktyczny obiekt na którym możemy postawić kwiaty czy dekoracyjne przedmioty, które urozmaicą wystrój pomieszczenia.

Zalety naszych stolików pomocniczych i bocznych:

Unikalność, piękno i artystyczny charakter: Z uwagi na ręczne wykonanie każdego ze stolików bocznych, wszystkie modele są niepowtarzalne. Ich kształty oraz wykończenia przywołują skojarzenia z rzeźbą, dlatego będą spełniały nie tylko funkcję praktyczną, ale i estetyczną. Dzięki nim można urozmaicić i upiększyć każde wnętrze oraz nadać mu charakteru.

W zależności od modelu, te artystyczne obiekty mogą pełnić różne funkcje. Mogą służyć jako stoliki kawowe, stoliki przy łóżku czy stoliki boczne. Dzięki temu można dostosować je do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Stoliki pomocnicze są niewielkich rozmiarów, co pozwala na ich łatwe podnoszenie i zmianę ich lokalizacji w zależności od potrzeb. Dzięki temu można dostosować ich ustawienie do różnych okoliczności i konfiguracji.

Dostępne w sklepie stoliki boczne są wykonane z dwóch różnych materiałów. Część pomocników stworzona została z rzeźbiarskiego surowca znanego pod nazwą jesmonit, inne z kolei zrobione zostały z ceramiki. Wszystkie mają jednak cechy wspólne – artystyczny charakter i funkcjonalność.

Stoliki pomocnicze mogą znaleźć zastosowanie w różnych pomieszczeniach, takich jak salon, sypialnia, kuchnia czy łazienka. Dzięki wykorzystanym surowcom i użytym impregnatom można dostosować ich funkcjonalność do różnych potrzeb i stref mieszkania (zarówno suchych, jak i mokrych). Pomocniki postawić można również na balonie, tarasie czy ogrodzie w sezonie wiosenno-letnim. Te designerskie meble mają naprawdę wiele zastosowań.

You don't have permission to register
X