Wyszukiwarka

  /    /  Zestaw stolików kawowych

SKLEP Z POLSKIM DESIGNEM

Zestaw stolików kawowych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Komplet stolików kawowych - zalety

Wszystkie zgromadzone tu modele zaprojektowane zostały w taki sposób, aby po dostawieniu ich do siebie pełniły funkcję dużego stolika kawowego, a rozdzielnie były niezależnymi stolikami pomocniczymi. Z uwagi na ten fakt, komplet stolików kawowych to propozycja dla osób ceniących estetykę i funkcjonalność. Taki dwuelementowy zestaw można łatwo przenosić i ustawiać w różnych miejscach, co zapewni większą swobodę podczas aranżacji wnętrza. Dzięki temu, że te moduły są osobno użytecznymi stolikami pomocniczymi, a razem tworzą jeden duży stolik kawowy o owalnym kształcie, użytkownik ma wiele opcji aranżacyjnych, które pozwolą mu dostosować przestrzeń do swoich potrzeb i preferencji.

Zestaw składający się z dwóch stolików jest ponadto lżejszy i bardziej praktyczny w codziennym użytkowaniu niż jeden duży model. Dwa mniejsze egzemplarze łatwiej przestawia się podczas sprzątania, imprez rodzinnych czy na co dzień, gdy potrzebujemy przearanżować pokój dzienny.
Z uwagi na ten fakt zestaw dwóch stolików kawowych to idealne rozwiązanie dla par lub większych rodzin, które przebywając w różnych częściach salonu, mogą przenieść moduły w dowolne miejsce i swobodnie odstawić np. kubek czy książkę.

Design zestawów dwóch stolików kawowych

Dodatkową zaletą zgromadzonych tu kompletów jest ich oryginalny, falujący design. Płynące, organiczne kształty nadają meblom niepowtarzalny charakter i sprawiają, że zestaw staje się ozdobą wnętrza. Z uwagi na to, że stoliki posiadają nietypowe formy, będą wprowadzały do przestrzeni oryginalność oraz artystyczny charakter.

Warto również zwrócić uwagę na to, że dostępne tu zestawy stolików kawowych wpisują się w obecne trendy wnętrzarskie. Falujący design wykorzystywany jest aktualnie w rozmaitych aranżacjach m.in. w stylu Modern Organic, Paryskim, Soft Minimalizm, Memphis, Wabi Sabi czy Biophilic.

You don't have permission to register
X