Wyszukiwarka

  /  Prawa autorskie i warunki korzystania ze strony

Warunki korzystania

Przed korzystaniem z zasobów witryny należy uważnie przeczytać następujące Warunki Użytkowania i Zastrzeżenia. Korzystając z mojej strony, wyrażasz zgodę na niniejsze Warunki Użytkowania. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, opuść proszę witrynę. Perler Design zastrzega sobie prawo do modyfikacji, zmiany lub uaktualnienia niniejszych Warunków Użytkowania, a użytkownik powinien się z nimi zapoznać.

 

Prawo autorskie

PRZEDRUK

Treści zawarte na stronie www.perler-design.pl podlegają ochronie prawa autorskiego i zabronione jest ich bezprawne wykorzystanie. Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów, które są autorstwem osób tworzących stronę, w całości lub w części, może nastąpić jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody Administracji strony – Katarzyny Szyc.

 

CYTOWANIE/PRZYPISY

Zabrania się kopiowania wszelkich treści ze strony. Wyjątek stanowią krótkie cytowania.

Możliwe jest cytowanie treści zawartych na stronie w formie przypisów zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 

Przypis do strony wygląda następująco:

Tytuł artykułu, https://test.perler-design.pl (data dostępu).

 

LINKOWANIE DO STRONY

Umieszczanie linków do strony www.perler-design.pl z innych stron/blogów jest możliwe, a nawet pożądane, pod warunkiem, że nie będą to strony/blogi sprzeczne z polskim prawem, ani zawierające spamu w jakiejkolwiek postaci.

You don't have permission to register
X