Wyszukiwarka

  /  Wydarzenia   /  Plan targów w Mediolanie
Plan targów salone del Milano Fieramilano

Plan targów w Mediolanie

Rozplanowanie targów wnętrz w Mediolanie

Ogromne centrum targowe Fieramilano, które znajduje się na granicy miast Pero oraz Rho, to idealne miejsce na organizację spektakularnych wydarzeń. To właśnie tam odbywają się coroczne targi Salone del Mobile Milano, które idealnie wpasowują się w to założenie. Aby jednak móc odnaleźć się na tych 345 000 metrach kwadratowych powierzchni, warto zapoznać się z planem 8 budynków oraz mapką dojazdu.

Jak dojechać do Rho Fieramilano

Aby dotrzeć na mediolańskie targi wnętrz lub jakiekolwiek inne wydarzenie zlokalizowane w tym centrum targowych, warto zapoznać się z mapką i rozkładówką busów oraz metra w Mediolanie. Dzięki tej rozpisce i delikatnej pomocy kierowcy autobusu, bez problemu dotarłam na miejsce. Do celu dotrzesz jadąc czerwoną linią metra do samego końca. Czas podróży z przystanku Duomo do Rho Fieramilano, to około 35 min jazdy.

Mapka metra i busów Mediolan

Plan targów

Tak jak wspominałam wyżej, kampus składa się z 8 budynków, podzielonych na sektory oraz dodatkowe kondygnacje. Aby ułatwić Ci poruszanie się po tej ogromnej przestrzeni, zamieszczam 2 plany. Oba przedstawiają tematyczne rozplanowanie tegorocznych targów wnętrz.

Mapka targów wnętrz salone del Milano
Plan targów salone del Milano Fieramilano
Katarzyna Szyc blogererka wnętrzarska

Leave
a comment

You don't have permission to register
X